dewalt_dfm1110000
DEWALT DFM1110000 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M6x55
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving
  • PTB-PRO M6x55 Doorsteekanker - Verzinkt
Kenmerken
  • ETA-optie 1 goedkeuring voor gescheurd en ongescheurd beton*
  • Goedgekeurd voor seismische belasting (M8-M16)**C1 goedgekeurd en M12*C2 goedgekeurd
  • Twee goedgekeurde plaatsingsdieptes (M12 en M16)*
  • Lange schroefdraad voor flexibiliteit in opspandiktes
  • Speciaal conus-ontwerp voor snelle installatie
  • Vuurbestendig
  • * PTB-PRO verzinkt en roestvrij staal ** PTB-PRO verzinkt
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Boordiameter: 6 mm
  • Totale lengte: 55 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M6
  • Product Range: Dewalt PTB-PRO
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352969473
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110000
Boordiameter
6 mm
Totale lengte
55 mm
Oppervlaktebehandeling (bout)
Verzinkt
Schroefdraadmaat
M6
Substraat
Beton
Blisterverpakking
NO
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M6 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
10,0 mm
Max. tfix
5,0 mm
Stuks
100,0
Lengte
55,0 mm